Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik fel a videókár...

Civil jani kérdése:

Miért melegszik fel a videókártyám többi lent?

Figyelt kérdés
Nos a probléma 5 hónapja kezdődött el felmelegedett a videókártya és elment a kép majd újraindult a számítógépem a videókártya nem a legújabb kategoría de nekem ez megfelelő még egyenlőre geforce gt 220 nos valamit tudnátok tanácsolni h ne legyen ez kicserélni nem szeretném még a vidikarit

2018. jún. 9. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok koszt felszedett vagy pedig megérett egy újrapasztázásra.
2018. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg pasztázd újra.

Ha aktív hűtéses a ventit pucold ki(persze úgy hogy megfogod miközben fújod), illetve emeld meg a fordulatszámot.

2018. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben újra pasztázom köszi a válaszokat :)
2018. jún. 9. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Takarítás újrapaszta hűtőventi csere azonnal.Rácsapsz egy házhűtő ventit és kész. A túlmelegedésre nagyon ügyelj cpu és vga terén is. Háttérben nekem fojamatosan fut az evereszt és riaszt ill kikapcsolja a pc t ha kritikus hőfok fölé megy valameik hardver. SOHA NE VÁRD MEG HOGY TÚLMELEGEDÉS MIATT ÚJRAINDULJON A RENDSZER!😉
2018. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 azt ugye vágod, hogy a legtöbb rendszernél a "túlmelegedés miatt", az pont ugyanaz, mint nálad az everest. Újraindul egy kritikus hőfoknál.
2018. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a procit is meg a videókarit is bepasztáztam
2018. jún. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!