Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen dolognál mi a teendő?

Egy ilyen dolognál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már megvannak a gépnek a meghatározó részei hogy mik kellenek bele (RAM , videókártya , processzor ) , és most nem tudom hogy hova menjek. Menjek el egy üzletbe , az én esetembe mastermind , vagy rendeljem meg ittohnra a dolgokat és pakoljam össze a gépet. Az elsőnél milyen költségek vannak ? Mennyi a munkadíj egy ilyen dologra? Attól "félek" hogy bemegyek , elmondom hogy ez meg ez kell és aztmondják hogy hát akkor rakd össze magadnak. Mert ha megmondom nekik hogy mi kell bele akkor gondolom drágábban rakják bele mind amennyiért megvenném.

2018. jún. 10. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pcx.hu geposszerako menupont
2018. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

#1 + 1


Ne foglalkozz helyi számtech boltokkal és más kókányokkal, árban nem tudják felvenni a versenyt a webshopokkal. És akkor még le is matricázzák, hogy minden kis szarért oda vidd vissza.

2018. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 10. 20:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem pesti vagyok. Inkább rendeljem meg otthonra és rakjam össze magamnak videók alapján?
2018. jún. 10. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Videkre nem szallitanak?
2018. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én elég messze vagyok , nyíregyházán. Szerintem ide már nem küldik ki.
2018. jún. 10. 22:52
 7/9 A kérdező kommentje:

Duna Plaza - Kedd

MPL futárszolgálat - Szerda

Csomagautomata - Szerda

Posta Pont - Szerda

MOL Pont - Szerda

COOP Pont - Szerda


Ezeket írja , nem tudom hogy ezek miket jelentenek.

2018. jún. 10. 22:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

simán szállítanak nyíregyházára is


ezek a szállítási/átvételi módok amiket választhatsz, az mpl futár az nyilván házhoz viszi neked leghamarabb azon a napon amit ír, posta/mol/pick-pack stb pontnál meg nem házhoz viszik, hanem kiválasztod egy listából, hogy melyik üzletben veszed át pl nyíregy xy posta, de amúgy google a barátod

2018. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
óh... Köszi a választ!
2018. jún. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!