Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a GeFors...

Mi a véleményetek a GeFors számítógépekről (linkben található egy)?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom szeretne olcsón asztali gépet venni. Elég jó ár érték arányt mutatnak a GeForce számítógépek, viszont más gépekhez képest jóval olcsóbbak. Ez mutat valamit a minőségben? (Bocsi, ha amatőr a kérdés, de valahogy én ebben a kategóriában nem gondolkodnék.)


Link:

[link]


Még ez az ami szóba jöhetne neki. Ez sokkal jobb?

[link]


Előre is köszi a válaszokat!



2018. jún. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az GeForce akart lenni, csak nem tud angolul aki kiírta :D


Nincs benne videokártya, csak processzor, 3. geneshez képest meg drága, miközben kb +10e-ért már i3 8100-at kapsz, használtan pedig 30-ért kihozható az alaplap+proci kombó, de 40-ért már 4-8GB ramot is beledobnak.


A második már jobb, de nincs pontos adat a memóriáról, pedig az nagyon fontos, mert APU-s procinál magas órajel és 2x4GB dual channel kell, különben nem sokat ér (akár 50%+ teljesítményt is jelenthet, ami nem apró). Ha 3000-3200MHz-es 2x4GB dual channeles ram van mellé (amit erőteljesen kétlek, mert azok drágák/drágábbak), akkor a második megéri a pénzét, bár ott is jó lenne tudni a pontos alaplap és tápegység nevét is).


egér+bill kombó 2500-3000Ft, az semmi.

2018. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg egyik sem, én nem látom rajtuk a jó ár-érték arányt.
2018. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Alacsony ár sz.r gép.
2018. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Igen, GeForce akart lenni, nem tudom, hogy hogy lett így elírva... :D
2018. jún. 13. 22:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Bedőltem, azt hittem elírtam, de a honlapon tényleg ez a megnevezése, hogy GeFors Home Base Z3 :D
2018. jún. 13. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy te írtad el, az írta el aki kirakta emag-ra.

A második gép keretével egyébként kijön egy i3 8100-as gép használt 30e-s kártyával és előrébb vagy vele.

2018. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!