Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az új gépemen el mennének...

Az új gépemen el mennének ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Először is nem tróllkodni!!!

Pubg,Gta 5, re7,BF1,Fortnite,Realm Royale,Evil Within 1,2,Halo 5 Forge,,Bf5,Wolfenstein 2, Mafia 3, Kholat, Rise Of The Tomb Raider, Biosock collection,Project Cars 2,Vampyr, Battlefront 1,2 ,Hitman 2016,Witcher 3,Watch Dogs 2, cs:go,CoD WW 2, The Forest ,Crysis 3, Ac origins,Sy... , Rust, Dyning Light, Hello Neigbour


Nos ugye a gta 5-höz procim biztos elég mert a leggyengébb Intel C2E és C2Q procikon elmegy tűrhetően de még a pentium D-ken is döcög ! Nekem egy erősebb fajta C2E procim van! A többinek nagyobb a gépigénye. De hátha valahogy elmennem! Persze az ac origins-be vagyok a legkevésbé biztos mert optimanizálatlan. És ez lenne a gépem:

Intel Core Extreme qx9770

6gb ram

GeForce GTX 555 Oem

Cheiftec CT-420A 420W

500gb 5400rpm 16mb hdd

Trancend ts32gm... 32gb ssd



2018. jún. 13. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
es a vga-m az milyen?
2018. jún. 13. 15:11
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg valami válasz?!
2018. jún. 13. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, gyenge a VGA.
2018. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A processzor az nyílván elég lesz! Egy szinten van kb az amd phenom ii x4 970-el vagy a phenom ii x4 965-el. De 970-el van szerinten pont egálba [link]


A hdd az nem olyan gyors féle meg arra az 500 gb-re nem tudsz mindent rá tenni az ssd-re max ha a windows rá fért.


A táp elmegy az alkatrészeket azért nem fogja oda vágni , de nem is egy jó minőség ! Ilyen lc gp szintjén lehet kb talan picivel jobb!


6 gb ram már nem biztos , hogy HD low-on is , elég lesz e mindenhová! Gyanítom az új Realm Royale-hez nem lesz elég.


Na és a vga a leggyengébb láncszem. Kb a hd 7770 és a gtx 650 ti-vel van egy szinten vagy egy esetleg egy hd 7790-el. De szerintem mindent nem fog elvinni: Mind1 ezek biztos menni fognak gta 5 szerintem full hd-n is: Gta 5, Fortnite , Pubg,Project Cars 2, stb mostmár csak azokat irom amik nem valoszinul!


Ezek viszont talán, de szerintem nem ac origins biztos , hogy nem fog menni!

Ac origins,Realm Royale,Wolfenstien 2, Hello Neighbor, Evil Within 2, Vampyr, Mafia 3,

2018. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!