Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Attól működhet hibásan egy...

Attól működhet hibásan egy egér ha nincs rendesen feltöltve benne az elem?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy Gembird MUSW-101 vezetéknélküli egeret, de nem gondolkoztam előre és nem volt feltöltve itthon elemem és az egyik távirányítóból szedtem ki. A jobb és a bal kattintó hiba nélkül meg de a kurzort hibásan mozgatja. felfelé és lefelé szinte egyáltalán nem akarja, ha oldal irányba mozgatom akkor meg srégen mozgatja a kurzort. Igaz feltettem már az elemeket tölteni, de az kb reggelre lesz kész, és ez meg idegesít hogy most elem baja van-e vagy vihetem vissza?... Elemet adtak hozzá, de az is olyan hogy könnyű mint a pihe, és abban sem vagyok biztos hogy az jó, kitudja mióta hevernek a polcon vagy egy raktárban.

2018. jún. 13. 20:48
 1/2 anonim válasza:

Okozhatja...de ha feltöltött elem mellett is ezt csinálja, akkor nézz rá az alátétre. Egy sima a4-es papíron próbáld ki, ha akkor is rossz, vidd vissza bátran.


Én mondjuk mindenképp kábeles egeret javaslok, ha cserélsz.

2018. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy vezetékeset nem tudok használni, és vezeték nélkülinél sem mindegy hogy milyet, mekkorát és milyen súlyút. Izombetegség miatt pár mm és gramm is számít a méretnél, és ez is majdnem nagyon kicsi a kezemnek. Volt egy másik ami még belefért volna a keretbe, de az meg már túl nagy volt ( Gamer egér volt és túl robusztus méretű volt ). Most van egy egerem, ez is vezetéknélküli, de ez meg időnként bekattan és szaggatottan veszi a jelet vagy kicsapja a kurzor valamelyik sarokba és csak a vevő eltávolításával majd visszadugásával jön helyre. Ez egy A4-Tech G3-230N ezt még 2013-ban vettem, de már nagyon sűrűn előjön nála ez a hiba. Szemezgettem még a Logitech M185-tel, de az is túl kicsi ( egy ismerősnek ilyen van )
2018. jún. 13. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!