Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak a BIOS-ig kapcsol be a...

Csak a BIOS-ig kapcsol be a gép, meg lehet nézni vhogy hogy a processzor vagy az alaplap hibája e?

Figyelt kérdés
Na szóval, mindent megpróbáltam már, alaplapot is reseteltem de ugyanaz, maximum az advanced mode ig jut el és onnantól ha kiválasztom miről bootoljon mindig ugyanúgy a BIOS ig jut el, nekem azt mondták ilyenkor vagy az alaplap vagy a proci szar, meg lehet nézni vhogy a biosban hogy a processzor jó e?
2018. jún. 14. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Proci ritkán meg gallyra, sztem ram vagy alaplap, ill a hdd-t is lekötheted hátha az van vhogy ráhatással..

Valamint egy live linuxal próbáld beindítani hátha.

2018. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ram tökéletes azt próbáltam már kivenni őket egyenként de ugyanez, hdd is jó mert más ssdvel és pendriveval is próbáltam akkor marad az alaplap, köszi a választ
2018. jún. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!