Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopba ryzen 3 2200u vagy...

Laptopba ryzen 3 2200u vagy i3 6006u a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. jún. 15. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ryzen 3. Sokkal erősebb. Rengeteg szálja van, ezáltal nehezen terhelődik le, tehát megy egy videó renderelés ugyanúgy tudod végezni a munkádat lassulás nélkül. Intelnél ez nem szokásos. Meg egyre több baj van az Intel procikkal, ha olvasol Tech híreket.
2018. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

nekem az a véleményem cpu-ban jobb az intel.


Ja még annyit hogy többek szerint, és nekem is az volt a véleményem vga-ban meg jobb az nvidia mint az amd, de most pl. mást mondanék és lehet hogy pl. vga-ban jobb az amd.


De cpu akkor azt mondanám inkább intel, mint írtam.

2018. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

A 2200U erősebb.

#2.Felesleges általánosítani, a Ryzen CPU-k rengeteg változást okoztak a piacon, átírták a "forgatókönyvet".

2018. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én még mindig azt mondanám jobb az intel.


De ha videokártya között kellene választani lehet jobb lenne az amd, most ami van nekem az amúgy nvidia.

2018. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy mindkettő igpu-s, egyértelműen a ryzen, 3x erősebb az igpu óvatosan számolva is.


A cpu rész pedig mindkettő jó, de a ryzen ebben az esetben erősebb kicsit.


RAM: Inteles lapban ddr3, amd-s ddr4.


Egyértelműen, minden oldalról az amd-s laptop a jobb a kettő közül.

2018. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Ryzent válaszd, sokkal jobb GPU van benne, és nézd meg a Geekbench pontokat is!
2018. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!