Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Leszedtem a win 10 telepítőt de nem engedte pendrive ki írni, így rá mentem a frissítés lehetőségre,4 TB ból 200gb a szabad a frissítés után de a fájlok nincsenek meg, kivéve 3 játék. Hol a többi 4,7 TB?

Rengeteg játék, program, általam vágott videó volt rajta ezeket persze fel mentetem a felhőbe de nem értem miért van használatban 4,7 TB mikor nincs elvileg semmi a gépemen, valaki tud segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: windows 10 telepités, Windows 10, frissítés

jún. 16. 10:37  Privát üzenet  

A válaszok
Látom, a matematika nem az erősséged.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 16. 11:53 Privát üzenet
Fehersrac nevű felhasználó válasza:

Ezt én sem értem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 16. 12:02 Privát üzenet
Hát keresd meg őket. Csak emlékszel valamelyik videó nevére, nem? Ha volt előtte windows a gépen, akkor kezdd a windows.old mappában.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 16. 16:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BIOS Frissítés, de hogyan?
Működik a Win 10-es telepítő pendrive az ingyenes Win 10-es frissítés lejárta után?
Windows XP telepítés pendriveról?
Pendriveról hogyan lehet bootolni?
Pendriveról win XP telepítés előtt muszáj formázni az egészet? (8 gigás)
Külső merevlemezt, pendrive-ot nem lát a gépem, fényképezőgéppel ok. Eszközkez-illesztőprog. Frissités de semmi változás Win7 64bit op rendszer. Mi a probléma?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!