Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártya márka a...

Melyik videokártya márka a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 1050 ti-t, de nem tudom, hogy melyik márkájú kártya érné meg jobban. Szerintetek?

2018. jún. 16. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Asus vagy Gigabyte
2018. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs sok különbség közöttük.

A gpu max órajelét lehet összehasonlítani, és a hűtés minőségét, ami lényeges különbség lehet.


Nekem egy Gigabyte gtx 1050Ti OC lett, ezen összehasonlítás alapján ár/érték arányban nagyon jó. Ajánlani tudom elégedett vagyok vele.

2018. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A legnagyobb különbség főként kialakításban és az ebből adódó hűtési megoldásokban van.


Én például sose vennék ASUS-t, se Gainward-ot.


Az eddigi gyártók közül nem volt tapasztalatom túl sokkal de amit biztosan tudok, hogy:

A Gigabyte régi windforce hűtője istenkirály.

Az XFX kártyák dizájnja nekem nagyon bejön.

A Sapphire tök jó volt 4 éve.

A Palit kártyák teljesen tisztes iparosmunkák.

Az Inno3D elég hiánypótló kártyákat csinál (lásd.: [link]

Az EVGA tuningosoknak is jó.


Ha engem kérdezel, én ezt venném: [link]


Ha valami jobbat akarnék akkor meg: [link]

2018. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2018. jún. 18. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én elsőként a Gigabyte-ot javasolnám másodiknak az MSI-t.Asus nem kellene mert nem tud semmivel sem többet kivéve a Strix-et a másik baj meg az hogy annyival drágább az ASUS Strix hogy nevetséges.....
2019. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!