Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp, hdd kérdés. Meddig bírják?

Táp, hdd kérdés. Meddig bírják?

Figyelt kérdés

Sziasztok

tegnap óta picit paranoiás lettem mert ugye itt a nyár és észrevettem hogy a merevlemezek melegszenek (egy 120gigás adata sdd,500gigás WDC WD5000AAKS vinyó) gép indulásakor 27 fok játék alatt felmegy 50 ig is ezzel kapcsolatban csak az a kérdésem hogy ez a hőmérséklet belefér e még vagy már azért vészes.

A másik pedig hogy (én anno a gépet használtan vettem azóta mindent cseréltem benne) CSAK TÁPOT nem és hát egy Nbase 450 wattos nem egy minőségi táp ami azért hibátlanul üzemel már lassan 3 éve . Kicsit félek hogy ez majd tönkre vágja a gépem nem tudom hogy valami módja van e ránézni a kondíciójára vagy valami ami megnyugtatna :D szükséges a táp csere ? Nagyon max csak jövőhónapban tudok de viszont van itthon egy 500 wattos cooler master tápom ami régről van nagyon azt meg nem merem belerakni mert nem tudom hogy rossz e (mert nem emlékszem hogy régen azt a tápot akartam kicserélni mert rossz volt vagy a rosszat arra cseréltem )

A válaszokat előre is ksözönöm



2018. jún. 17. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

A CoolerMaster táp több mint valószínű hogy jobb mint az N-Power N450 táp. (Persze ha működik)


Ez a tép mizéria.. vannak megbízhatatlan tápok, ezek is működnek, csak mivel védelem 0, pl egy túláram és vége neki, sőt talán a gépnek is. Amennyiben sose történik olyan helyzet amit a tápnak (védelmének) kezelnie kellene, akkor meg akár 10 évig vígan el lehet lenni pl egy akyga táppal is. Ezért van az hogy sokan mondják hogy dehát akyga/codegen/n-power tápom van és sose volt vele gond.


Olvasd el a véleményeket:

[link]


HDD szerintem okés, bár nekem 40 fok szokott lenni terhelés alatt, de gondolom ambient temp és ház is beleszól.

2018. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!