Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 6400 2,7 GHz processzor ki...

I5 6400 2,7 GHz processzor ki tud szolgálni egy Gigabyte gtx 1060 6gb G1 videókártyát?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz hozzá, bár helyeknént lesz egy kicsi bottleneck.
2018. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a felhasználási cél. Blender, 3DMax stb kevés.

Ha videokártya igényes dolgokra akarod használni, akkor meg ennél gyengébb processzor is elég.

Játékokra jó páros lesz, de nagy multis játékoknál cpu bottleneck várható, ami ronthat a játékélményen.



Processzor már megvan? Ha nincs, olcsóbb és valamivel jobb teljesítményt nyújt az i3 8100.

2018. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőven jó hozzá, nem kell aggódni.
2018. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lényegében az új Battlefield 5 miatt fejlesztem mert a Battlefield 1 is csak Mediumon megy a PUBG az jól fut nekem és a Rainbow Six Siege is, de úgy érzem szükségem van egy jobb gpura. Egyébként egy Asus GTX 960 2GB videókártyám van most.
2018. jún. 18. 09:02
 5/5 xKakashix ***** válasza:
már a BF1-is elég proci és vga igényes, gépigényben hasonló lesz hozzá, mivel ha jól tudom ugyanazon az enginen fog futni csak kicsivel szebb grafikával, de szerintem elég kell hogy legyen hozzá
2018. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!