Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigurációt ajánlotok...

Riah96 kérdése:

Milyen konfigurációt ajánlotok egy új közép árkategóriás pc-re? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet, amely benne lenne egy olyan 150-190 ezerben. Nagyjából ennyit tudnék rákölteni jelenleg, de egy olyat szeretnék amelyen azért futnának újabb játékok is (nyilván nem full grafon de na értitek...) Nincs annyira olyan ismerősöm, aki tényleg benne lenne a témában és kíváncsi lennék véleményekre, ötletekre.Kérdésből adódóan ki lehet következtetni, hogy nem igazán értek hozzá annyira, szóval ilyen összeszereléses megoldást kerülném saját részről.Továbbá nem szeretnék majd elindítani Intel vs AMD jellegű vitákat, mindenre nyitott vagyok :) Nézegettem korábban pl. pcx-en összerakott pc-ket de nem igazán van tapasztalatom, hogy ezek mennyire okésak, néhányhoz találtam kommenteket némelyikhez pedig nem... Szóval előre is köszi a válaszokat!

2018. jún. 20. 17:05
 1/4 xKakashix ***** válasza:

ház: Raijintek Arcadia

táp: Be quiet! Pure Power 10 CM 400W

cpu: Intel Core i3-8100

alaplap: Asrock B360 Pro4

ram: Crucial 2x4GB DDR4 2400Mhz Ballistix Sport LT

vga: MSI GTX1050 TI 4GT OC

hdd: Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX

gépösszeszereléssel 195,826 Ft

új alkatrészekből ez a legjobb amit kit tudtam hozni kifejezetten gamingre

2018. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:
pcx-en, az kimaradt
2018. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xKakashix ***** válasza:

esetleg még ez ha nagyon bele akarok szorítani egy 1060-at

cpu: AMD Ryzen 3 1200

alaplap: Asrock AB350M

vga: Gigabyte GTX1060 3GB DDR5 GV-N1060IXOC-3GD

többi alkatrész pedig ugyanaz mint az elsőben

pcx-en gépösszeszereléssel ez 196,479 Ft

gamingre ez valamivel erősebb, az 1. opció meg inkább kiegyensúlyozottabb, upgrade szempontjából mind2 konfig nagyon jó, amd talán kicsit jobb a 2700/2700X miatt, annyi hogy ebben az alaplap kicsit gagyibb de célnak teljesen megfelel, ha minél több fps-t szeretnél kihozni ezt válaszd

2018. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én a harmadik által össze írt gépet venném azzal járnál a legjobban!
2018. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!