Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lett 8-bit-es a piros?

Miért lett 8-bit-es a piros?

Figyelt kérdés

Egyszer csak egy bekapcsolás után a monitoromon a piros szín 8-bitesre "változott". A kék és a zöld nem változott semmit. Biztos a monitorral van hiba mert alapjáraton, a gépről lecsatlakoztatva is jelentkezik a probléma. (Sync Master T220)

(És bocsánat amiért nem tudtam magam jobban kifejezni, azért remélem érthető a probléma.)



2018. jún. 21. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kábelt.
2018. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy gépről lecsatlakoztatva (kábel nélkül) is jelentkezik a probléma.
2018. jún. 21. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor kiégett a vezérlő, kuka.
2018. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz még beszerezni egy ugyanolyan típusú, törött kijelzőpaneles monitort, és a kettőből összerakni egy működőt.
2018. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Amúgy bekapcsoltam a cuccot és mire visszajöttem 1 óra múlva már jó lett XD
2018. jún. 25. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!