Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX1080 idle temp?

GTX1080 idle temp?

Figyelt kérdés

Van egy Asus strix 1080-am és idle (0-5% load) közben 40-42 fokos. Jó ez az érték? Sokallom mert a 970-em ebben a házban 35 fokos volt. (Az is semi-passzív ventis volt)


Max terhelésen amúgy 72fok, talán ez normális mert néztem benchmark videókat ahol szintén hasonló volt.


2018. jún. 21. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Mellesleg csomó más, 2 ventis kártya sokkal hűvösebb.. :(

Tényleg nem érte meg kiadni Strix-ért +20% money-t, ez csak jól néz ki de itt kifújt..

2018. jún. 21. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Ha nem játszol/dolgozol, akkor max. 50 fokig rendben van.
2018. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak én azt nem értem, másnak, bénább szellőzésű házzal miért hűvösebb. Ambient temp közbeszólhatna, de megy a klíma, 20fokra van állítva.


Valszeg enyémet pont hanyagul pasztázták.

2018. jún. 21. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
ASUS termékekkel én sosem voltam elégedett az elmúlt 10 évben. Volt tőlük két alaplapom, mindkettő garancia után megadta magát. Ismerősi körömben van egy STRIX RX460, több vele a gond, mint bármi mással. Van egy ASUS laptop is, amit én szervizelek, az sem egy egyszerű eset. Ma már inkább bízok az AsRock-ban, és az MSI-ben.
2018. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!