Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb videókártya?

Melyik a jobb videókártya?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb videókártya Az NVidia vagy az Intel?

Nvdia GeForce GT940MX vagy GTX 950 4GB?

A játékok elfutnak Notebookon vagy IdeaPadon? Egyáltalán mi az az IdeaPad? :D Bocsi lány vagyok.

Már kb a The Sims 4 megjelenése óta szeretnék laptopot vásárolni erre a célra,és most jött el az alkalom,szóval nagyon jó lenne ha tudnátok gépet ajánlani akár ezeken a videókártyákon kívűl is! :) Maximum 230000Ft-ot szánnék rá! Olyan laptop érdekelne amin szépen elfut Ultrán is akár! Már ha ennyit vártam rá legyen tökéletes :D

Lehet ennyiért ilyen laptop nem is létezik?! :D

Köszi s válaszokat,hatalmas segítség lenne ez nekem!

További szép estét!



2018. jún. 23. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Használtan maximum. Egy asztali gép már 230-ból tud futtatni 45-50fps-sel ultrán minden játékot.

Az én gépem is pont annyi volt,és gtx 1060+i5 7500 van benne,szóval mérföldekkel erősebb mint amit fent írtál.

Viszont laptopnál ez a szint 300 környéke inkább.


De azthiszem ez se lenne rossz vas,ez az egyik legjobb a 200-250 ezres kategóriában. Simán elmegy 60fps-el kb a legigényesebb játék is ha 1080p-ben futtatod,ekkora kijelzőre felesleges nagyobb felbontás.

2018. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt a link:

[link]

2018. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jún. 23. 20:18
 4/11 Kérdező95 ***** válasza:
Nvidia és Amd videókàrtyák vannak, az Intel amire gondolsz az egy processzorba levő integált videókártya ha jól tudom (igpu). 230ért szinte csak olyan laptopot tudsz venni amin ultrán fut a sims4, bár nem értem mit szeretnél vásárolni laptop, notebookot. Ideapad csak egy széria megnevezése attól az még notebook. Nézd meg a gépigény.hu-n mit írnak a sims 4hez és ad meg a kiválasztott terméknek a paramétereit és kiírja hogy futna(elterések lehetnek). De ha valamilysn gamer laptopot szeretnél nvida kártya legyen benne gtx 950től felfele 1060ig és a processzor az legyen minimum i5 4×××M ne u legyen a végen mert az mikro processzor kisebb de kisebb teljesítménnyel és minimum 4 gb ddr3 vagy ddr4 RAM
2018. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kérdező95 ***** válasza:
[link] ilyet vennék ennyi pénzért
2018. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kérdező95 ***** válasza:
De sokkal olcsobb laptoppal is ultrán tudnád futattni.
2018. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Laptopot szeretnék venni! :) Köszönöm a segítséget!!!!
2018. jún. 23. 20:36
 8/11 A kérdező kommentje:
A notebook miben kulonbozik a laptoptol? A notebook ugyanúgy birja a játékokat?
2018. jún. 23. 20:42
 9/11 Kérdező95 ***** válasza:
Talán a notebook kisebb és vékonyabb, teljesítmény attól számít mivan benne. De nagyon nagy butaság lenne ha ennyi idő után a mi véleményünk alapján vennél laptopot! Ha van a témával kapcsolatban ismerosod mindenkeppen beszélj vele! Jóéjt!
2018. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az itt linkelt két gép közül inkább a lenovo, bár ha csak simseznél arra talán overkill egy ilyen laptop, mással is akarsz játszani?
2018. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!