Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire okoz hátrányt egy...

Mennyire okoz hátrányt egy angol kiosztású billentyűzet?

Figyelt kérdés

A Hyperx Alloy FPS billentyűzetet néztem ki magamnak, de nem tudom hogy mennyire lenne gáz az angol kiosztás!

Legfőkébb játékra használnám, de becsúszna pár ppt, word.


2018. jún. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rövid shiftes, akkor minden ékezetes betű helye megvan, csak máshogy jelölve. Elég annyi, hogy átkonfigurálod a billentyűket. Illetve a Z meg az Y fel van ugye cserélve magyarhoz (némethez) képest, de talán megszokható.
2018. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 perc alatt megszoktam, egyedül az okozott problémát, hogy a hosszú í-t csak az AltGR+J kombinációval tudom leírni, bár pár nap után már fel sem tűnt, a magyar billentyűzeteket is így kezdtem el használni.
2018. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet átkonfigurálni?
2018. jún. 23. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A 0 helyén van a hosszú Í, és csak a numerikus padon tudsz írni 0-t. Nem túl kényelmes, de megszokható.
2018. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
német kiosztásút nem találni belőle? ott tuti minden gomb megvan
2018. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!