Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik processzort vennétek...

Ti melyik processzort vennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés

Ryzen 5 2600x vagy Intel i5-8600? Ryzen vagy Intel játékra?

A videókártya asus cerberus gtx 1070 Ti.

Mire használnám? Legfőképpen játékra. A monitorom 86Hz-es így jó lenne, ha a legtöbb játékban meglenne a megfelelő az fps hozzá. Milyen játékhoz kell? A legújabbakhoz és a régebbiekhez, multiplayer játékok többségben, Battlefield 1 és majd az 5, division 2, cyberpunk 2077, Ori and the Will of the Wispsm gta 5..stb stb...

2550x1080 felbontáson persze.

Az is fontos a processzornál, hogy ha játszom egy játékkal, akkor ha valamilyen más program fut a háttérben vagy elindulna pl.: böngésző (sok lappal), torrent, kaspersky pl amikor frissít (a mostani procit eléggé leterheli i5-4690) stb., akkor ne tegye vele tönkre a játékélményt.

Egyelőre ennyi, ha valamit kihagytam, akkor kérdezzetek.



2018. jún. 24. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy szinten vannak, én a Ryzent venném.

Vagy 8600K, tuningolva jobb lenne.

Persze a Ryzent is lehet tuningolni.

2018. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xKakashix ***** válasza:

kifejezetten játékra 8600k húzva valamivel jobb, kicsivel több fps-t kapsz vele, de mivel 86Hz-es a monitorod így 1070Ti-vel mind2 cpu teljesen jó választás

összességében én Ryzen-t választanám, ott cpu használtsággal nem lesznek gondok, játék mellett akár böngészhetsz is vele miközben filmet nézel :D

2018. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem várok a 9-es szériáig, addig meg kihúzom a mostani procimmal.
2018. jún. 26. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!