Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy bányászgéppel lenne...

Egy bányászgéppel lenne egy-két kérdésem, valaki tud segiteni? (Bitcoin)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy GPU Bányászgépbe kezdenék bele mert nagyon foglalkoztat. Egy profitáló szett meg is van csak nem nagyon értem, hogy működik a Dupla VGA Mikor nincs Sli hidon össze kapcsolva. Vagy hát félig értem mert ha SLI lenne akkor a másik teljesitményét bövitené. De akkor nincs a kettő VGA között kapcsolat?


A következő kérdésem a Dupla táp kapcsolattal lenne, csak annyi, hogy hogyan? Valami csatlakozóval ami az egyik tápból megy a másikba vagy hogyan?


Milyen mining programot használjak?


Van-e valami közöség amibe segitséget lehetne kapni ebben a témába.


(Nem tudom bele irni a kérdésbe leirom egy commentbe.) Ezzen az oldalon meg tudjátok nézni a gépet, valakinek valami tanács mellé hátha valami rossz. Valami lehet jobban megéri vagy valami. Tanácsokat elfogadok.


Köszönöm, hogy végig olvastad!



2018. júl. 9. 12:28
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] Itt lenne a gép
2018. júl. 9. 12:30
 2/7 anonim ***** válasza:
200 ezerert veszel egy gepet, ami havi 3 ezret termel. Kb 5.5 mire visszajon a gep ara, mar ha mukodik addig. Biztos jo biznisz ez neked?
2018. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jav: 5.5 ev
2018. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A videó kártyákból nem egyet hanem többet de ha tudsz ajánlani egy configot hallgatlak.
2018. júl. 9. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor megrosszabb a helyzet. Lesz vagy 10 ev mire a gep ara visszajon. Hol a nyereseg?
2018. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelenlegi trendek szerint most nm érdemes ebbe belekezdeni. Számold ki, mennyittudsz emgtermelni, mibe kerül a géped, meg azt a legalább 200W villanyt amit egy ilyen megeszik. Én nem vágtam bele, tehát nem azért akarlak lebeszélni mert "konkurencia" lennél. De érdemes számolni picit. Mennyit tudsz megtermelni, mennyi villanyt fogsz elfogyasztani? számold ki hozzá a várhatóvillanyszámládat is. Sose fog megtérülni. De lelked rajta.
2018. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a banyasz izevel nagyon elkestel. Profitrol ne is beszeljunk...
2018. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!