Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek a...

Milyen alaplapot vegyek a következő konfighoz?

Figyelt kérdés

I5 8400

Be Quiet Dark Rock 4 CPU hűtő

CRUCIAL 2X8GB DDR4 2400MHZ BALLISTIX SPORT LT BLS2C8G4D240FSB RAM

Gigabyte GTX 1070

WD Blue 500 és WD Blue 1 tb vinyó

Be Quiet! Pure Power 10 CM 500W táp


Egy Asus B360 G Gaming alaplap van/volt alatta, de ez egy szar. Órákon át szenvedtem de nem tudtam rá normálisan feltepíteni a W7-et.

(Megjegyzés: nem a többi alkatrésszel van baj, mert a saját gépemben mindegyik tökéletesen működik és felmegy rá a W7 csak erre a gusztustalan szarra nem.

Bocsánat csak felidegesített, hogy órákon át szenvedtem vele és nem jutottam előrébb, inkább lecserélem egy normálisra)

Igen, mindegyik alkatrész új, garanciás, ezért is fogom visszavinni az alaplapot mert 14 napon belül visszaadják az árat, vagy ráfizetéssel esetleg elhozok egy másikat.


Milyen másik B360-as, esetleg Z370-es lapot ajánlotok ehhez a géphez 35 ezerig bezárólag?



2018. júl. 11. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes , 8. gen intel procik csak win 10 fognak menni , win 7 felejtsd el
2018. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Érdekes, a saját gépemben i7 8700k van és gond nélkül felment rá a W7 és működik is hiba nélkül. Most akkor? :D

Ja és Asus Z370 G Gaming lappal...

2018. júl. 11. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyikre se fogod tudni felrakni a Win7-et.

A processzor "túl új hozzá".

De a Win10-nek el tudod távolítani a gyári sz*r alkalmazásait, tudsz rá rakni Win7-es Start menüt, le tudod tiltani a telemetriát, meg a defendert, és akkor még jobb is lesz, mint a Win7.

2018. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy papíron nem lehet 8. Generációra rakni W7-et, de akkor nekem mégis hogy sikerült? Semmit nem mókoltam, egyszerűen leszedtem egy 64 bites W7-et, Rufussal ráraktam a pendrivera és hiba nélkül felment.


A fent leírt konfig a tesómé. Nagyban megegyezik az enyémmel, az enyémben a RAM típus más, Asus 1070, 8700k és ASUS Z370G Gaming (wifis) alaplap van és simán fel tudtam rakni rá a W7-et, gond és hiba nélkül felment és azóta is tökéletesen működik. Ez bosszant a legjobban, hogyha egy Z370-es lapra fel tudtam rakni, akkor egy B360-as lapra miért nem?

2018. júl. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!