Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha a külső billenty...

Mit tegyek ha a külső billentyűzetem az egyik pillanatról a másikra nem működik? Már próbáltam ki és bedugni

Figyelt kérdés

egy ideje vettem a laptopomhoz egy billentyűzetet hogy amikor összekötöm a gépem a TV-MEL akkor tudjak az ágyból is játszani. vettem is egy CANYON CNE-CKEY01 magyar kiosztású billentyűzetet. nem emlékszek mikor vettem de kb. egy hete(07.11.-én irtam meg ezt).most ahogy gépeltem volna veszem észre hogy hiába nyomom nem írja. meg nem is világított a num lock lámpa. a windows kiírta hogy sikertelen az ezköz telepítése. miközben írtam ezt a kérdést mégegyszer megpróbáltam, hátha mégis működik. működött is be is zártam ezt az ablakot de utána egy fél másodpercel később már megint nem működött. most akkor mit csináljak? cseréltessem ki mert a dobozon azt írja hogy van rá gari?

trollok kíméljenek például: dobd ki az ablakon stb.



2018. júl. 11. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Korábban nem ázott be? Nem folyt rá valami?


vezetékes vagy vezeték nélküli?

Vezetékesnél a bemenetnél finoman körbe kell tekerni, ha valamikor megy vele, akkor a kábel jó eséllyel megtört.


Vezeték nélkülinél cserélj elemet, illetve kapcsold a jelsugárzókat (wifi router, mobiltelefont repülő módba rakni stb).


Pár gombot pattints ki, pucold meg alatta, nem koszos-e.


Ezen túlmenően mindenféle magyarázkodás nélkül vissza kell küldeni a cégnek, ahol vetted, hogy most nem megy, nézzék meg garanciában.

2018. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

azóta már jól működik

2018. júl. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!