Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó, megbízható nyomtató?

Olcsó, megbízható nyomtató?

Figyelt kérdés
Hali, keresem a fent említett hölgyet, ki mit tud ajánlani?

2018. júl. 12. 19:32
1 2
 1/12 hypno ***** válasza:

Én azt tudnám ajánlani, hogy tájékoztass minket, hogy milyen mennyiséget szeretnél havonta nyomtatni és mit.

-sima szöveg, fénykép is,

2018. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
főként jegyzetek pár képpel, heti kb 25 oldal
2018. júl. 12. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
És keret is kéne, mert az "olcsó" relatív.
2018. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A lehető legolcsóbb, nem szeretnék sokat költeni ilyenre. ((20k alatt))
2018. júl. 12. 22:49
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tintasugarassal csak a szívás van, én inkább lézerest vennék.

2018. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd miért ezt javaslod?
2018. júl. 12. 23:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Beírtam az árukeresőbe, hogy 20 ezer forint alatt, és hogy lézernyomtató (mert tintasugarassal marha sok szenvedésem volt), aztán kiadott 3-at. Egy brothert, egy samsungot, meg egy xeroxot. A brother a vélemények szerint gyűri a lapot, a Xerox hamar tönkremegy, a Samsunghoz meg nem adnak USB kábelt. A Samsunghoz van utángyártott toner 2500 Ft körüli áron. Az a 3 termék közül a legnépszerűbb.
2018. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lézer. Csak lézer. Nem ismerek olyan embert, aki ne bánta volna meg, hogy tintasugaras nyomtatót választott.
2018. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:

A fényképeket szerkeszd meg és nyomtattasd ki egy profi helyen, vagy akár a Rossmannban.

A jegyzetekhez, meg vegyél egy lézer nyomtatót. Lehetőleg olyat, amiben a toner és a drum egybe van építve. Azzal kevesebb a macera. a HP és a samsung alsó kategóriás nyomtatói ilyenek.

2018. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem ismerek olyan embert, aki ne bánta volna meg, hogy tintasugaras nyomtatót választott."

Végül is... engem sem fogsz megismerni, de én teljesen elégedett vagyok, addig használtam egy Canon tintasugarast, míg már szinte sehol nem kaptam hozzá patronokat. Most egy IP 7250-et nyűvünk fél éve. Persze, az igazság az, hogy a milyent vegyek kérdést mi a témában járatosaknak tettük fel mindkét esetben.

2018. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!