Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a laptopom kijelzője...

Elromlott a laptopom kijelzője. Ki lehet kötni úgy hogy működjön anélkül is egy külső kijelző hdmi-n keresztül?

Figyelt kérdés
szóval tönkrement a kijelző mert megrepedt és most már semmit nem lehet látni. rádugtam hdmi csatival egy tv-t és próbálkoztam azzal hogy az elsődleges (beépített) kijelzőt leszereltem róla de mint ha úgy nem akarta a csatlakozást a másikra. szóval kell mindenképp a beépített mert abban van valami agya a gépnek vagy beállítás kérdése az egész? a gépet használnám kijelző nélkül és kábelen külsőn nézném a képet

2018. júl. 15. 00:37
1 2
 1/12 bamboochatheone ***** válasza:
Windows+P gombkombinációval tudsz váltani kijelzési módot.
2018. júl. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi ez is valamilyen segítség ha épp nem látok semmit a gépből de most azt akarom megtudni hogy levághatom e nyugodtan a kábelt ami a kijelzőhöz vezet vagy maradnia kell
2018. júl. 15. 12:55
 3/12 CspCsj ***** válasza:

Pár hete egy kijelző nélküli laptopot csatlakoztattam egy TV-re (HDMI-vel) és bekapcsoláskor egyből adott képet.

Bár a FullHD-hoz át kellett váltani a képernyőfelbontásnál (vagy mondjuk Win+P kombinációval), hogy csak a 2. kijelzőn adjon képet.

2018. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fejlemény: közben kipróbáltam megint hogy leszereltem a kábelt és csak a külsőn próbáltam képernyőt csinálni de azt írta a tv hogy nincs jel. valamiért kell neki a beépített is. azt előre beállítottam csak a mádosik képernyőre legyen a kivetítés
2018. júl. 15. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a laptop pontos típusa?
2018. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

azt mondjuk pont kihagytam hogy amikor a tv-n azt írta nincs jel. nyomni egy win+p, vagy fn+f4-et...

hp pavilion g6 2302sh

2018. júl. 15. 22:27
 7/12 A kérdező kommentje:
aki olvassa majd ezt véletlen annak mondom hogy soha ne vegyen ilyen szar műanyag Hp-t széttört mindkét fül normál használat mellett. kiszakadtak a házból azok a gagyi műanyagba olvasztott csavaranyák ... a gyári winyó is meghalt 3 év után és nem torrenteztem meg soha nem ejtettem le.
2018. júl. 15. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt már szétszedve takarítás és/vagy pasztázás céljából?


[link]

2018. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
volt már szétszedve persze. paszta csere, venti takarítás meg az említett szarságok hogy törnek a műanyag vackok benne. egyszer az egyik darabja bejutott a ventibe és megállította teljesen... amit linkeltél abból mi derül ki, kell a gépnek az a chip rész ami a kijelző mögött van? új kijelzőt biztosan nem fogok venni ehhez a géphez. ennek már vége van, most használom valameddig külsősen aztán kb kukába vele.
2018. júl. 16. 00:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem volt-e szétszedve, mert magától nem törnek el a kijelző tartók. Szakszerűtlen szétszerelés miatt, 100%. Pár ilyet már ragasztottam meg epoxy-val. Nem a laptopot kell szidni.
2018. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!