Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat/Procihűtőt...

Milyen gépházat/Procihűtőt ajánlanátok az alábbi Konfigurációhoz?

Figyelt kérdés

Szóval gy ideje már fejlesztgetem a gépem specifikációit, de a gépház vásárlásig még nem jutottam el, ezért most beadom a derekam, hogy lecseréljem a mostani kicsi noname gépházamat egy kicsit "modernebbre"


Ehhez a konfighoz kéne:

ASUS B85M-G

I5-4590

Gigabyte GTX 1070

FSP Raider 550 W

3 darab 2.5" SSD

A lényeg hogy a ház jól szellőzzön, legyen benne kábelelvezetés, ne legyen túl szűkös, ha megoldható akkor legyen átlátszó oldalfala és ne legyen túl drága durván 15.000 Ft körül gondolkodok ill. kéne még egy jó kis procihütő mivel a gyári már haldoklik és nem teljesen végzi úgy a dolgát ahogy kéne.


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. júl. 16. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

zalman z3 plus, raijintek arcadia pl.

Hűtőnek erre a gyári is jó, kb 700 Ft-ért van hardver aprón teljesen új.

2018. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Cooler Master Masterbox Lite 3.1 (3,5coll helyre szükség lehet 2,5coll beépítő keretekre, nem tudom mennyi 2,5coll hely van benne, nézd meg gyári oldalon)


Deepcool Gamma Archer (Drágábban Cooler Master G100L).

2018. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!