Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményeketek erröl a...

Mi a véleményeketek erröl a kártyárol asus radeon rx 460 4gb strix gaming?

Figyelt kérdés
pc,vga,video kártya,teszt,gaming,
2018. júl. 17. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy alsó-közép kategóriás kártya, megfelelő hűtéssel. Medium-High Full HD játékhoz megfelelő.


Viszont helyette ajánlom az RX560 4GB kártyát, frissebb.

Ezen kártyák feletti teljesítményt a GTX 1050Ti 4GB kártya biztosít.

2018. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem rx460 4gb-m van, Gigabyte. Anno 36 ezerért vettem meg. A monitorom 1360*768 felbontást bír. Ezen a felbontáson a mai napig visz high-on 40-50 fps között (nem ritka a 60 sem). Például a Far Cry 5 high-on átlag 45 fps-t mutatott. Élvezhető volt a játék vele. Azt hiszem kiváló belépő szintű kártya. Jelenleg most fogom leváltani de csak azért mert komplett platformot váltok. Eddig egy fx8300-al dolgozott. Most jön a ryzen, ahhoz meg már teszek valami újabbat. De azt mondom neked, hogy bátran vedd meg. Amilyen kis egyszerű olyan nagyszerű kártya. Hangja nem nagyon van, csak terheléskor. Külső tápot nem igényel. Nekem mondjuk a 2 ventis van, de nem volt még olyan, hogy 60 fokig felment volna. Gondolom használtan nézegeted, mert már nem kapni. Viszont szerintem ennél olcsóbban nem kapsz ilyen fain kis kártyát. Írták az 560-at is. Az kb ugyanez. Családban volt olyan is. Az is jól működött.
2018. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megvan a kártya mert ajándékba kaptam illetve ennek kell egy 6 pines külsö táp kábel is.Na de szerintetek egy 280 wattos táp elbija ezt?
2018. júl. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!