Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem engedi fel rakni a...

Miért nem engedi fel rakni a videókártya drivert? (Windows 10)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy amikor fel szeretném rakni az nvidia drivert (g630 2gbÖ akkor nem engedi azt irja ki hogy "a grafikus illesztőprogram nem talált kompatibilis grafikus hardvert". Előszőr geforce experinecevel próbáltam azzal nem működött utána próbáltam a hivatalos oldalról de úgy sem.Legutójára a diver boosterrel próbálkoztam de azzal meg kékhalált kaptam. Valakinek esetleg volt már ilyen problémája? válaszokat köszönöm! :)

2018. júl. 17. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le és telepítsd fel. Nálam Win 10 Enterprise verzión ez (391.35) fut, amióta kiadták: [link]

A 397.31 drivert ezért ne telepítsd: [link]

2018. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem engedi fel telepíteni. Le töröltem az előző drivereket és mikor fel raknám akkor ki irja hogy a 3d szarok meg ilyesmik nincsenek fel telepítve :(
2018. júl. 17. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak ez az akadály, akkor telepítsd fel őket.
2018. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!