Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol leht olcsón SSD tartó...

Hol leht olcsón SSD tartó sín-t venni?

Figyelt kérdés
Az interneten nem teljesen találok túl sok terméket, ezért akinek van tapasztalata ilyen kütyükkel az kérem írja, hogy hol tudom a legolcsóbban beszerezni. A lényeg hogy 2.5"-ról 3.5" kéne "átalakítani", hogy passzoljon a gépházamba

2018. júl. 18. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én levettem a házamnak a másik oldalát is, és fúrtam rá 4 lyukat :)
2018. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam van erre valami szakszerűbb módszer, de szerintem én is fúrok 4 Lukat és állítva fogom becsavarozni, azért köszönöm!
2018. júl. 18. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj , az újabb gépházakban szintén ott van 4 úgymond lyuk az SSD-nek csak ilyen kitülemkedő, általában a HDD tartó alatt van de az is olyan szinten helyezkedik el mint az alaplap.
2018. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zalman Z3-am van itt nem nagyon találok semmi ilyet szóval szerintem magamnak kell megcsinálni!
2018. júl. 18. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Zalman Z3 vagy Z3 Plus? Mert nem mindegy.

[link]

Ha megnézed a leírást, oda írja a 2.5 colos SSD-t, ahova a 3.5 colos HDD-t kell rakni.

2018. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a 2.5 HDD & SSD extra installation pontot a lap alja fele.
2018. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!