Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üveg oldalú gépház?

Üveg oldalú gépház?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék venni egy üveges gépházat, viszont azt szeretném hogy az üveg, és egyben a gépház nagyobbik "nyílása" a gépház szemből nézve jobb oldalt legyen, mivel az asztalom baloldalára akarom tenni, és nyílván beakarok látni az üvegen. De az üveges gépházak képein mindegyiket (legalábbis amiket én láttam) a gépházt szemből tekintve bal oldalon van az üveg, meg nyílván a nyílás is. Valaki eligazítana ebben?

2018. júl. 19. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák... Remélem tudod, hogy a jobb oldalon maximum az alaplap alját bámulhatod...
2018. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az alaplap hátlapját szeretnéd nézni a forrasztásokal (már ha látszik) meg a kábeleket? Sajna eddig még nem juttottak el a gépház márkák dizájnerei. Biztos nagy igény lenne rá...

xd


Brand (főleg Fujitsu) gépházakba használtak néha-néha régen BTX alaplapokat. Ott a másik oldalon van belül az alaplap, de nem voltak jobb oldalon ablakos házak sajnos, mert az irodákba amúgy sem nézegették volna az alkalmazottak...

2018. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1.-es látom nem értetted meg amit írtam. Ugye a gépházakban jobb oldalt van az alaplap, és az üveget ezért bal oldalra rakják, hogy láthasd a videókártyát stb... De az összes gépháznál ez így van. Viszont nekem olyan kéne, ahol pont ellenkezőleg van minden, tehét bal oldalon az alaplap, és jobb oldalon az üveg.
2018. júl. 19. 17:04
 4/20 anonim ***** válasza:
És már találtál olyan alaplapot is?
2018. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
? Nem egészen értelek. Miért ne lehetne beszerelni egy "normális" alaplapot csak éppen baloldalra? (Ha persze úgy van kialakítva a ház hogy oda lehet szerelni)
2018. júl. 19. 21:34
 6/20 Gábor_79 ***** válasza:

Egynek ez [link]

Van még ilyen fordított kiépítésű klasszikus Silverstone Raven, csak nem edzett üveglappal, csak sima plexi.

2018. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Gábor_79 ***** válasza:
Plusz [link]
2018. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert minden fejjel lefelé lesz venne...
2018. júl. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
benne*
2018. júl. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Alapból oldalt van az alaplap... Ha a másik oldalra teszed akkor is ugyan abban a pozítcióban lesz. Van egy olyan sejtésem, hogy te még életedben nem láttál leszerelt oldalú gépet, de azért jössz okoskodni, kioktatni másokat.
2018. júl. 20. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!