Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A CPU hűtő BIZTONSÁGOS felszer...

A CPU hűtő BIZTONSÁGOS felszerelése, hogy történik?

Figyelt kérdés
Felpattintós hűtőm van AMD foglalatra. A félelmem, hogy sérül az alaplap mikor felpattintom. Hogy kell ezt csinálni, hogy tuti jó legyen? Elég alátenni a dobozban található szivacsot az alaplapnak? Vagy esetleg jobb úgy felpattintani a hűtőt, ha már a gépházban van az alaplap és a csavarok tartják? Alap dolog ez, de feszélyez a kérdés. Várom a segítséget. Köszönöm előre is.

2018. júl. 19. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog eltörni az alaplap
2018. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem én azt, de attól semennyire nem sérül, ha nyomom lefelé miközben rápattintom a hűtőt?


https://www.youtube.com/watch?v=LkZxaJd78wI

2018. júl. 19. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem kell ezeket olyan erősen nyomni, pont azért amiért félsz is, hogy eltörik az alaplap... ezek precíziós szerkezetek. Ha nem valami teljesen mást csinálsz ÉS követed a használati útmutatót, azt kell mondjam, nagy meglepetés nem érhet. Nekem sok szenvedés a gépházban felszerelni általában, úgyhogy még a behelyezés előtt javaslom.
2018. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!