Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel HD 4600 grafika vibrálás?

Intel HD 4600 grafika vibrálás?

Figyelt kérdés

jelenleg egy HD 4600 IGP VGA-t használok, ami az Intel i5-4600 processzoromba van.

Driver fent van, minden okés.


Ennek ellenére, régebbi játékok (GTA SA) vagy akár Fortnite teljesen lowon, nem akadozik hanem vibrál a grafika. Amikor mozdulok, akkor mintha vibrál vagy akadozik, de nem úgy mintha 20FPS lenne. Mert megvan 35-40GPS.



2018. júl. 30. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
GPS -> FPS
2018. júl. 30. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Vsync be van kapcsolva? Az Intel illesztőben is? (óra mellett az ikonja)

Nem írtad hogy notebook-e, nem-e van megtörve az LCD kábel, illetve kicsúszhat az LCD invertorjából is a kábel

2018. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy a Vysnic-el van a baj, csak viszont ebben az illesztőprogramban nem tudom hogy kell bekapcsolni.


PC-ről van szó.

2018. júl. 31. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Most néztem a grafikus vezérlő pultban, és ahol ott kéne lennie hogy Vertical Synic, nincs ott.
2018. júl. 31. 18:12
 5/5 BLINTGT válasza:
Hello. Azóta sikerült megoldani? Nekem is ugyan ez a problémám lenne (i5-4570, HD 4600 IGPU), azzal a különbséggel, hogyha pl CS:GO, GTA V, Tomb Raider stb.-ben kikapcsolom a V-Syncet, akkor minden elkezd egymásba bugolni, steam átfedéssel együtt, Scrap Mechanicbe pedig kéken villog a képernyő nélküle. MTA-val játszanék néha, viszont nagyon zavaró, mivel nekem is vibrál, és mivel ott nincs V-Sync, ezért nem is tudok tenni ellene. Driverekkel nálam is minden oké. Keresgéltem a neten, nem csak magyarul, de semmit nem találtam erről.
2019. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!