Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Huawei Mate 10 Lite 8. 0 Oreo?

Huawei Mate 10 Lite 8. 0 Oreo?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem a készüléket, és sok helyen olvastam, hogy már 2 hónapja elkezdődött az Android 8.0 update-ek kiküldése. Olvastam pár frissítést is, hogy mik várhatóak, de meglepve tapasztaltam, hogy ezek már megtalálhatók a készülékemen (pl 30 napig elérhető törölt tartalmak, arcfelismerés), azonban a névjegyénél Android 7.0 és EMUI 5.1 áll. Illetve én még mindig nem kaptam frissítésről értesítést. Most én hibbantam meg teljesen, vagy mi lehet ez?

2018. aug. 9. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az arcfelismerős hülyeség volt, most látom, hogy azt külön frissítés formájában kapta a készülék.

De az még mindig érdekelne, vajon mikor várható a frissítés...?

2018. aug. 9. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a p10liteval. Később kaptam meg mint a többiek l, igaz csak pár nappal. Manuálisan kerestesd nekem nem dobta fel magától
2018. aug. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, manuálisan nagyon nem merem valamiért, félek hogy az egész felborul :D Akkor türelmes leszek I guess...
2018. aug. 10. 12:26
 4/6 anonim válasza:
Megkaptam a frissítéseket és most Oreon dolgozik. Azóta volt még egy frissítés, amitől óva intelek. Az aksit felzabálja, de kegyetlenül. Szóval Android 7-ről 8-ra oké, de onnan tovább ne menj!
2018. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sajna mielőtt írtad már lefrissítettem azt a következőt is... Ha ezt látom időben, nem teszem... Na sebaj! 😌
2018. okt. 25. 00:44
 6/6 anonim válasza:
Kérlek írd majd meg, hogy nálad hogy működik a telefon az új frissítés után.
2018. okt. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!