Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Crucial MX500 1TB megbízható SSD?

CT1000MX500SSD4

Ez van 62eFt körül,minden drágább.

Crucial jó minőség? Megbízható?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Crucial, SSD

aug. 10. 12:08  Privát üzenet  

A válasz
Céges szinten volt pár 100db és egyikkel sem volt baj. Nekem a tapasztalatom, gyors és megbízható.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 10. 12:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 2/2Időpont aug. 10. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire megbízható a Hardverapró hogyha nembírok elmenni személyesen megvenni, és postázással kell megoldani? Mivan ha hibás a kártya és úgy postázza nekem?
Valaki rendelt már innen, megbízható oldal?
Maxtor külső hdd megbízható?
Egy Seagate backup plus hub 3,5 külső hdd mennyire megbízható adatok tárolására?
Olcsó, megbízható nyomtató?
Kinéztem magamnak egy külső merevlemezt ami jó árban van viszont még sosem hallottam a PCland-ről, megbízható?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!