Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akku probléma, van ötletetek...

Akku probléma, van ötletetek így láttatlanban?

Figyelt kérdés

Olyan mintha nem látná a gép az akkut pedig benne van.A probléma egyik percről a másikra jeletkezett.Kivettem,betettem nem segített.

A laptopomban új (kb 3 hónapos) akku van,illetve a töltő is új.Van valami ötletetek? Már drága javítást nem szivesen csináltatnék meg, nem ér annyit a gép.Köszi :)



2018. aug. 10. 16:06
 1/7 hypno ***** válasza:
75%

A dolgok így szoktak elromlani.


El sem indul, ha csak az aksi van benne, vagy nem kezd el tölteni?

2018. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El sem indul.
2018. aug. 13. 10:33
 3/7 hypno ***** válasza:
És töltőről indul és megy?
2018. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen
2018. aug. 14. 17:06
 5/7 hypno ***** válasza:

Ha valami magyar boltból vetted az aksit, akkor bogarászd elő a számláját, vidd vissza és kérj egy másikat helyette.

6 hónap garanciát (de inkább 12-tőt) szinte mindenre adnak.


Lehet hogy kifogtál egy selejtes darabot.

2018. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom, bár szerintem nem azzal lesz a baj sajnos. Az előző aksi is szétszedve teljesen jónak bizonyult,csak gondoltunk hogy hát na biztos valami tönkrement. De most ïgy másodszorra ugyanaz a hiba új aksival már gyanús.
2018. aug. 14. 23:01
 7/7 hypno ***** válasza:

Mit veszítesz?

legfeljebb egy kis időt.

2018. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!