Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha bedugom a pendriveot a...

Ha bedugom a pendriveot a gépbe és nem érzékeli, akkor meghalt?

Figyelt kérdés
Ahogy bedugom elkezd a pendrive zöldön villogni, de nem jelez ki semmit, már megnéztem a számítógép kezelés, lemezkezelés fülön, de ott se írta ki, h benn lenne a pendrive. Se a laptop, se a TV, se a sz. gép nem jeleníti meg. Ami még érdekes, hogy van ezen kívül valami bluetoothos pendrive szerűm, plusz még egy pendrive, de az már régen is szarakodott, de egyiket se jelzik ki semmi :D. De ez a legérdekesebb mert ez egy frankó 16gbos kingmax, elvileg működnie kéne 4 éve még működött , azóta el lett téve, lehetséges hogy elromlott? Köszi a válaszokat.

2018. aug. 11. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl akkor nem jelzi ki a pendrivot, ha az le van zárolva, nincs rajta lock?
2018. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kivülről nem úgy tűnik, azt hogyan nézhetem még meg?
2018. aug. 11. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hogy egy másik pent megjelenít-e ha igen akkor vszinű kuka a pendrive ha nem akkor lehet hogy a port rossz...vagy az usb-k drivere lett eltávolítva (eszközkezelőben nézd meg hogy nem e rak ki hozzájuk xet vagy 3 szöget )
2018. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja elöző vagyok sry nem olvastam jól el a részleteket a másik pennel kapcs hogy azokat se olvassa..mindenesetre a válaszom 2.felét azért prób. ki sztem
2018. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, a kulso winyom megy ha bedugom, azt felismeri. Megneztem az eszközökezeloben az usb vezerlok, usb alapu virtualizalas menupontot es ott nem lattam xet. Csak az a fura, h villog,de semmi nem ismeri fel
2018. aug. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!