Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a videókártyám?

Haldoklik a videókártyám?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy nvidia gtx 960 4gb-os kártyát amivel lehet probléma van. Játékoknál mindig valami hiba akad. Vagy lefagynak és kiírja, hogy a program leállt vagy pedig a képernyő alján és tetején egy színes csík jelenik meg ami lefagyasztja az egész gépet és csak az újraindítás segít. Minden jatéknál ezt csinálja. Az elejéig betölti majd kifagynak. Az illesztőprogram telepítve van de amint frissítem és letőlti a game ready drivert azonnal megszűnik létezni az kártya illesztőprogramja mintha fent sem lenne nem is érzékeli a rendszer. Windows 7 van telepítve ha ez segít bármennyit is. Valaszokat köszi. :)

2018. aug. 12. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"Vettem használtan egy nvidia gtx 960 4gb-os kártyát"


Ez a gond. Az előző tulaj jó eséllyel fossá hajtotta.

2018. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Túlmelegedés, elégtelen tápellátás is állhat a háttérben, de vga hiba sem zárható ki sajna. Milyen tápegységgel használod és milyen processzor mellett?
2018. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy 8 magos AMD FX-8300 van benne egy 450-es táp.
2018. aug. 12. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
450-es táp eléggé határeset hogy elbírja. A használt videókártya mindig egy lutri mert nem tudhatod mennyire használta le a volt tulaj. Én inkább VGA hibára gondolnék, de a táp se kizárt.
2018. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van? 450w ez így nem sokat mond.
2018. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Chieftec GPA-450s a táp típúsa ha minden igaz. És most teszteltem le 1-2 kisebb gépigényű játékkal. Outlas és a world of warcraft mop-on. Ultrán illetve max grafikán futnak hibamentesen. Lehet csak a nagyobb gépigényű játékokat nem bírja el valamiért?
2018. aug. 12. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!