Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung C49HG90DMU Monitorhoz...

Samsung C49HG90DMU Monitorhoz minimum milyen videokártya kell, hogy ne legyen gond vele? Játékra használnám, többi lent.

Figyelt kérdés
Valamelyik fórumon olvastam, hogy nem mindegy milyen erős videokártya hajtja meg a fent említett monitort, viszont többet erről nem találtam, pedig keresgéltem szorgalmasan a fórumok között. Nekem egy Sapphire Radeon R9 280X VaporX OC-m van. 3GB 384bit, 1070MHz Chip és 6200MHz Memória órajel tuning mentesen.

2018. aug. 12. 16:41
 1/4 szántóvető ***** válasza:

49" CHG90 QLED Gaming Monitor?

mivel freesyncet támogat ezért egy vega 56 vagy 64 lenne ideális mellé.egyébként elég érdekes monitor, 32:9-es képarányú ha jól látom.na mindegy,az erős kártya mellé komoly táp,proci és 16 giga ram is kelleni fog.a gyári ajánlás a vega 56 mellé 650w,a 64 mellé 750w-os táp.persze megpróbálhatod a jelenlegi kártyáddal is összekötni,csak a high beállításból visszább kell venned majd.

2018. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Egy FSP Aurum Gold 80+ 600W-os tápom van a gépben meg egy AMD FX 8150-es proci. Amúgy a gépet csak WoW-ozásra használom full grafikán, meg filmnézésre + zene hallgatás. De úgy gondolom jól jönne raideléskor a nagyobb terület belátása, és hogy az ui is rendesen elférjen.
2018. aug. 13. 01:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja ez egy 3840x1080-as felbontású monitor ívelt kijelzővel :)
2018. aug. 13. 01:08
 4/4 szántóvető ***** válasza:
wow?akkor próbáld meg a jelenlegi kártyával,ne költs feleslegesen.az r9-nek is vinnie kell szépen.
2018. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!