Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó a videókártya kimenet...

Mire jó a videókártya kimenet nélkül?

Figyelt kérdés

Üdv, kibővíteném szőkés kérdésemet!

Nem vagyok nagy szakértő csak érdekelne. Láttam interneten videókártáyt pontosabban egy Nvidia Tesla M2070-t és láttam, hogy se VGA se HDMI és semmilyen más kimenet sincs rajta.

Ez hogyan ad képet? vagyis hogyan működik és mire jó?:)

A normális válaszolóknak előre köszönöm a választ!



2018. aug. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
DVI van rajta. Ugorjunk...
2018. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Továbbra is várom a normális kevésbé flegma/bunkó

válaszokat!:)

2018. aug. 12. 17:50
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Konkrét erről lenne szó, igaz a képek rosszak , de DVI-t nm látok rajta:)

2018. aug. 12. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Erről senki nem állította, hogy grafikus kártya. Az, hogy az eladó mit ír rá, ne zavarjon meg. Nézd meg a gyártónál.

Ez egy matematikai számítások elvégzése használható kártya. Meteorológia, pénzügy, kémia, csillagászat és hasonló területen használják.

2018. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták. 1 perc alatt megnéztem a gyártó oldalán ás láss csodát, DVI kimenet.

Erre nem vagy képes, bezzeg kioktatni igen. Már az elején leírod hogy szőke lesz a kérdés de funkcionális analfabéta is vagy hogy használni tudd azt a nyamvadt keresőt.


Az első válaszom példázza, hogy mennyi időt kellett (volna) szánni ennek a kérdésnek a megválaszolására.

2018. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Senki nem oktatott ki, az arcodból meg vegyél vissza, hisz te voltál bunkó elsőnek... Nehéz lett volna először egy olyan választ írnod mint a második? Te én feltettem egy kérdést amihez nem értek, de még full flegmán válaszoltál, mit gondoltál, hogy fogok reagálni? És az első válaszoddal nem válaszoltad meg a kérdésemet... És innentől hagyjuk is az egészet.

Másodiknak köszönöm!

2018. aug. 12. 20:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem oktattalak ki, írtam, hogy miről van szó és hogy én nem látok rajta... Te meg ne nagyon kritizálj engem mert nagyon nem vagyok kíváncsi rá köszi.

Ég veled

2018. aug. 12. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:

"És az első válaszoddal nem válaszoltad meg a kérdésemet"


Ezek szerint vagy olvasni vagy értelmezni nem tudod a választ. Szerintem az első válasz tökéletes volt. Rövid és tömör. Csá.

2018. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!