Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1150-es socketes alaplapba...

1150-es socketes alaplapba milyen jelenleg is forgalomban lévő processzort vásároljak World of Warcraft 10-es grafikai beállítás maxos eléréséhez?

Figyelt kérdés

Szeretném full hdban játszani a wowot bármiféle akadás, fps drop mentesen. Milyen upgradet javasolnátok (mostani buildem alább) Nem szeretnék teljesen megválni jelenlegi gépemtől, úgy gomdolom, hogy csak a processzort kellene cserélnem, de amit eddig kinéztem i7 4790k proci már nincs forgalomban, ehelyett keresek valami más alternatívát, de ahogy néztem 1150-et már nem igazán forgalmaznak. Érdemes lenne új alaplapra is beruháznom mindenképpen? Jövő szempontjából lényegtelen, csak ezt a játékot játszom és semmi mást (ps4-em van). Jelenleg 7-esen játszom, mert ez az a beállítás ahol 90%-ban minden környezetben megvan a 60 fps.


msi gaming 5 alaplap

msi gtx 970 4gb vga

i5 4590 3.3ghz proci

kingtson hyperx fury ddr3 1600 mhz 2x4GB

256 GB ssd



2018. aug. 13. 12:19
 1/2 MGéza ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, szerintem nem a proci lesz a bűnös. Vga kihasználtságát és a cpu-t is kéne monitorozni, amelyik állandóan 100% kihasználtságon pörög, az fogy el minden valószínűség szerint. MSI afterburner például képes neked ezeket az adatokat figyelni és ki is írni. Egyébként kapsz erősebb procit, de csak használtan, hardveraprón.
2018. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a grafikai beállítások pont a videokártyát terhelik.

Egyébként pedig hardveraprót tudom ajánlani 1150-es processzorokhoz, de fogadni mernék, hogy nálad nem az fogy el.

Mielőtt bármilyen költségbe vered magad, én is a monitorozást tudom javasolni.

2018. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!