Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Gamer laptop lenne...

Matthew26 kérdése:

Melyik Gamer laptop lenne jobb játékra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek melyik laptopot vegyem meg?

[link]


[link]


Legfőképpen játékra használnám a laptopot.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2018. aug. 13. 20:13
1 2
 1/14 Denes999x ***** válasza:
75%
Miért pont laptop? Valami ütős indokod legyen, különben egy gamer pc jobban megéri. Néhány esetben egy PC kétszer olyan erős is lehet, mint egy azonos árú laptop.
2018. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval értek egyet. Az egyetlen Pro ami manapság egy "gamer laptop" mellett szól az a mobilitás.


Én is azt mondom, hogy vegyél durván 300-320K-ért egy Asztali gépet (perifériákkal együtt) ami bőven az általad linkelt laptopok szintje fölött teljesíteni. A fennmaradó összegből meg vegyél egy olyan laptopot amit tudsz hordozni apróbb munka/szociális célokra.


Manapság az ilyen "Gamer laptopokból" amúgy sem profitálnál annyit mint amennyi extra költség lenne. Mert hiába hordozható, ha egy erősebb játékot beindítasz rajta, úgy leszívja az Aksit, hogy nem érné meg elkezdeni sem, állandó áramforrás nélkül.

2018. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Denes999x ***** válasza:
69%
Jah, játék közben ezek 20 perc alatt nullán lesznek. Másik hátrány a throttling. Az Y520-a van a testvéremnek, igaz a GTX1050Ti verzió, de fél óra után már csak kb. 20fps-sel viszi a Slime Ranchert, ami egy nem nagy gépigényű játék.
2018. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A mobilitás, meg a helytakarékosság miatt nézelődtem laptopokat. De lehet inkább összerakok egy asztali gépet.

Köszönöm szépen a véleményeteket!

2018. aug. 14. 01:03
 5/14 Denes999x ***** válasza:

Hát ez az, gondolom nyaraláson meg nem a PUBG-t akarod nyomatni :)

Oda elég valami 50 ezres használt laptop, amin elfut a Chrome...

Tehát, ahogy elnézem, lenne 370 ezred akkor most asztali gépre, perifériákkal együtt, ugye?

2018. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

PC

Hidd el a laptop nem éri!

Fentebb is írták hogy miért

Egy PC-vel 10x jobban jársz mint egy laptoppal

+a pc-t tudod tuningolni a késöbbiekben

Aztán ha pc mellett döntesz akkor azt javaslom hogy valami hozzáértő ismerőssel rakjatok össze egy pc-t

NE EGYBE vegyél pc-t

-Drágább mintha magadtól csinálnád

-""gyengébb"" anyaggal pakolják meg

-A garancia komplett gépnél egy átok

(Anno vettem egy gépet aztán 1 hónap után meghalt benne az alaplap

Vissza kellett küldeni az egész gépet és 3 hónapot vártam mire cserélték....)

2018. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, kb. annyi a keretem az új pc-re :-)

Van esetleg konfig ajánlatotok?

2018. aug. 15. 22:33
 8/14 Denes999x ***** válasza:

Gép: [link]

Monitor: [link]

Billentyűzet: [link]

Egér: [link]

Webkamera: [link]

Tudom, a kamera nem nagy eresztés, de a fent linkelt laptopokban is kb. ilyen van.


Na most lehet nézegetni, hogy vajon mi az erősebb.

[link]

[link] (aztajóég)

Emellett SSD és HDD is van benne.

2018. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Denes999x ***** válasza:
Elfelejtettem mondani, hogy PCX összeszereléssel kicsit túllépnéd a keretet, de ha megcsinálod otthon, nincs gond. Van a YouTube-on egy csomó videó, egy rakás weboldal ami részletesen leírja hogy kell csinálni. Emellett minden hülyebiztosra van csinálva, szóval tönkrecseszni egy kis odafigyeléssel nem igazán lehet a dolgokat. Már 12-13 éves gyerekek is megcsinálják maguknak.
2018. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors a választ! :-)

Számomra csak a gép szükséges, mert a többi hozzávaló még jó lesz (monitor,egér, billenytűzet).

2018. aug. 16. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!