Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad Képet az Új Videókártyá...

Denied kérdése:

Nem ad Képet az Új Videókártyám! Miért? Info: HP CompaQ 8100 Elite SSF 8 Gb ram 240w táp I5 Proci Ebbe vettem egy GTX 1050 TI-t beleraktam elindítottam a TV annyit Ír ki "Nincs Jel" Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UH8HWrz7rZE


Videó hogy a Muksó használja a videókártyát!


Szóval a Problémám az volna, hogy: Van egy "HP CompaQ Elite SSf 8100"-s Gépem 8 Gb Ram van benne I5-s Processzor Fentebb a nevéről utána tudtok jobban nézni a gond az volna, hogy vettem egy videókártyát "NVidia Geforce GTX 1050 TI" És Nem ad Képet Belerakom a gépbe Világít is Minden a Táp 240W. HDMI csatlakozóval megy és Nincs kép Azt írja "Nincs jel" Viszont itt: www.youtube.com/watch? V=UH8HWrz7rZE Ebbe a számítógépbe belerakja a Srác a Videókártyát is Fut is Mi lehet a probléma? Egyéb: van Táp csatlakoztatása a kártyának Amit sajnos beledugni a tápból nem tudok mivel nem ér el odáig Csináltam úgy is, hogy a Videókártyára Külön Tápot Kötöttem és úgy sem volt jó. Tudtok-e valami magyarázatot az Új alaplap vásárlása helyett.


2018. aug. 13. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem tudod külön tápról elindítani. Érdekelne, hogy bírtad a külön tápot beindítani. (be lehet amúgy) Ha a tápkábel nem ér el addig, és nincs rá dugva a vga-ra, esélytelen, hogy működésre bírjad. Keress a google-n "PCIe VGA 6-pin tápkábel hosszabbító"-t. Jó pár helyen lehet kapni.

Amúgy a videón az emberke egy sima msi gtx 1050 lp (low profile) kártyát rakott bele, amelyen semmiféle táp csatlakozó nincs.

2018. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MGéza ***** válasza:
Így van. Marhára nem mindegy, hogy egy külön tápcsatlakozós kártyát teszel be, vagy egy olyat ami nem igényel olyat. Kár hogy sokat akartál, nem bírta a géped. Lehet, bőven jó lett volna neked a GTX 1050 is, ti nélkül. Én is a hosszabbítót javaslom egyébként, de lehet hogy magának a tápegységnek is kicsi lesz hozzá a teljesítménye, határeset.
2018. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!