Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kontrollert érdemes...

Brexton kérdése:

Milyen kontrollert érdemes venni PC-hez?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetek hogy milyen kontrollert érdemes manapság venni PC-hez. Elsősorban 10ezres érték határig gondolkodom, hátha van ebben az értékben is jó kontroller ami akár egy xbox kontroller minőségével egyezik. Főleg fifazashoz és autós játékokhoz használnám.

2018. aug. 14. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
eredeti xbox kontrollert. minden más csak szívás
2018. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nemcso ***** válasza:
100%

De legalább egy ilyet :

[link]

2018. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszeru. Tobb szempontot kell figyelembe venned. Az esetek tobbsegeben az ilyen külsős kontrollereket nem ismerik a gep ill a jatek.


Ha a gyorsasagra es egyszerussegre akkor ami 99%ban kompatibilis jatekokkal akkor XBOX.


Ha praktikussag akkor PS4 es (dualschock 4) 1 felol a tapi pad tavoli iranyitasra is alkalas ill (sajat velemeny, jobban kezre all) ill sokaknak mamar ps4 e van es atmesz valakihez kockulni akkor viszed a magaddal.


En ps4 es et vettem es nem bantam meg, ha hasznaltan veszed akkor meg a 10 ezer ft os hatar korul lehetsz.

2018. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Xboxos kontroller annyira standard lett, hogy még akkor is annak a gombkiosztását szokta kiírni a gép ha pseset csatlakoztatsz be
2018. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésre, mert én is hasonló cipőben járok mint a kérdező. Egy évvel ezelőtt vettem egy no-name kontrollert mondom megtanulok vele rocket leaguezni, de nem ismeri fel a játék hanem valami program kell hozzá... azóta csak szívok vele. DE! Egy ps4/xbox gamepad 20k ha valaki (lásd kérdező, vagy pl én) nem akar annyit kiadni rá akkor megállás nélkül szívnia kell? Nincs valami olcsóbb megoldás?
2018. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs. a ps sem tökéletes, ahhoz is külső program kell.
2018. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Jelenleg az Xbox kontrollerek standardok és támogatottak. Ha nem akarsz szívni azzal, hogy külső program meddig és hogyan marad kompatibilis akkor nincs más megoldás. Tudom, hogy ingyen kéne vagy olcsóbban, de sajnos ennyibe kerül. Egyébként 16-17e-ért már lehet kapni újat.
2018. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor lenne még egy kérdésem. Keressek használtan esetleg vezetékes xbox 360 kontrollert vagy inkább újonnan ( vagy akár használtan) vezetékes xbox one kontrollert?
2018. aug. 16. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

A vezetékes 360 kontroller az egyik legritkább dolog itthon ugyanis viszonylag keveset gyártottak belőle az első évek után. Elvileg olcsóbb, gyakorlatilag nem biztos, főleg amiatt, hogy ezek a kontrollerek gyakori (értsd minden napos) használat mellett 1-2 év alatt teljesen elhasználódnak.


Xbox One kontrollerből nincs vezetékes, viszont bármelyik vezeték nélkülit össze lehet kötni PCvel a megfelelő USB kábelel. [link]

2018. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!