Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a kontroll...

Mit gondoltok erről a kontrollerről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg helyen olvastam, hogy xbox gamepad-ot érdemes venni, mert hogy az kompatibilis pc-vel.

[link]

Ezt találtam, viszont nem jár hozzá adapter... Kábellel össze tudom kötni? Illetve, ha volt már más milyen típusú kontollerem akkor annak az adaptere jó lehet ehhez?



2018. aug. 17. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem most nemrég volt pont ilyen aggályom.

Én is egy hasonló kontrollert vettem, ugyanúgy Wireless néven. Csak a konzolvilágon.

Úgy működik, hogy a kontroller maga elemes. 2 ceruzaelem kell bele. A felső részén van egy micro-USB port, azzal tudod tölteni ha veszel bele aksit, illetve gépre is azzal tudod rádugni. Bármilyen micro-USB kábellel működik, én pl a telefontöltőmmel játszok.

De persze van benne Bluetooth is (mármint a kontrollerben), amivel mind telefonra, mind Win10-re, vagy Xbox One-ra is lehet csatlakoztatni. Fontos, hogy csak a frissített Win10-ek támogatják a Bluetooth-os csatlakozást. Ha a gépedben nincs Bluetooth, van külön Wireless Adapter for Windows 10 néven egy kis pendrive, ami csak a kontrollerhez nyújt vezeték nélküli csatlakozási lehetőséget.

Ha micro-USB-vel csatlakoztatod, akkor bármilyen oprendszerrel kompatibilis frissítéstől függetlenül.

2018. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!