Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik akkor ha Egy Pci...

Mi történik akkor ha Egy Pci Express es foglalatu alaplapba beteszek egy AGP-is foglalatú Videókártyát?

Figyelt kérdés

Mi történik akkor ha Egy Pci Express es foglalatu alaplapba beteszek egy AGP-is foglalatú Videókártyát?

Az egyik ismerösöm ezt megprobálta és azóta nem indul el az alaplap sem. Én próbáltam neki segíteni de sajna az én tudásom is kevés volt. Probáltam mindent Betáp csere mindent le a lapról Memoria vinyok stb. De ez sem segített sajna. Nem tudom előfordulhat hogy kiütötte az alaplapot ezzel(remélem hogy nem). Ha nem akkor mért nem működik. Még a proci ventilátor sem pörög. Pedig a tapasztalatom nekem eddig az hogy ha a lapon valami elszál és már képet sem ad akkor a proci venti még pörögni szokott ugye a proci hűtése végett.

Aki tud legyen szíves válaszolni. nagyon szépen köszönöm elöre is.



2018. aug. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a PCI mellett van agp foglalat is és abba dugod bele akkor nyilván semmi.
2018. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megy bele az AGP-S kártya a PCI Express foglalatba.


Ha mégis be lehet tenni, (esetleg) zárlatot okozhatott az alaplapon? ...

2018. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az akció valószínűleg olyan rövidzárlatokat okozott az alaplapban, amivel a haverod kinyírta a lapot és lehet, hogy a videokártyát is. Teljesen más a két foglalat lábkiosztása. El nem tudom képzelni, hogy mi foroghatott a haverod fejében, amikor ennek a műveletnek nekiállt?

A kérdésen felbuzdulva kipróbáltam egy nem működő alaplapon és legnagyobb megdöbbenésemre tényleg bele lehet tenni az agp-t a pcie foglalatba. Viszont én nem kapcsoltam be és nem vártam, hogy egy agp-s videokártya képet adjon egy pcie foglalatban.

Barátkozzatok meg a gondolattal, hogy az az alaplap halott.

2018. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:
100%

Olyan lesz mint ha kombájnnal akarnál beállni egy McDrive-ba.

Kövér gázzal ez a művelet sikerülhet, de szerintem nem fognak kiszolgálni...

2018. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!