Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardveraprón hogy lehet...

Hardveraprón hogy lehet valakinek pár hónap tagság alatt 25+ pozitív és 0 negatív értékelése?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen emberke van fent és számomra érthetetlen, hogyan tudott 2-3 hónap tagság alatt ilyen jó referenciához jutni. Én 8 hónapja vagyok fent és azóta van 6 pozitív és 0 negatív értékelésem az oldalon. Persze lehet mondani, hogy én vagyok béna, vagy nem elég aktívan üzleteltem, de tegyük hozzá, hogy sok ember a sikeres üzlet után se mindig szeret értékelni, legfeljebb ha megkéred, hogy légyszi dobj már egy pozitív értékelést ha minden OK volt... Szóval számomra ez még mindig kissé érthetetlen hogyan lehet ilyen hamar befutni azon az oldalon. Sőt ismerek ott egy tagot aki már többször felkerült a "jelentsd a csalókat" topicba mert panasz volt rá mégis kisebb, adminok általi figyelmeztetéseken kívül persze nem kapott még semmilyen büntetést ami rontaná az értékelését. Ez hogy lehet?

2018. aug. 19. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

fogod és nagyon jó áron eladsz dolgokat, kvázi te buksz a dolgon, de a jó pozitív visszajelzés miatt megéri neked bukni rajta.


Ezzel jobb képet festesz magadról, és a későbbi üzleteid így sikeresebbek lehetnek. Nem feltétlen.


Én többre értékelem, ha valaki régi felhasználó, mintsem, hogy hány pozitívja van. Persze az is csak ráerősít ha sok a pozitív visszajelzés.


Lehetnek haverjai is akiket megkér, hogy feldob hirdetést, és nyomjon rá hogy megvette és értékelje.

2018. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Aki talál jó kapcsolatokat, sokszor olcsóbban meg tudja venni a termékeket, garanciát ő intézi magával a gyártóval és meg van oldva.

Mi ebben olyan hihetetlen?

2018. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Én 924 napos regisztrációval 20 pozitív értékelést szereztem. Nem hajszolom magam, ha elakarok adni valamit eladom, ha venni akkor megveszem.


Egyébként tök jó az új értékelési rendszer.

2018. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!