Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez menyire jo pc kiseb játkokhoz?

Ez menyire jo pc kiseb játkokhoz?

Figyelt kérdés

alaplap: ASUS H110M-K mATX



procesor: Intel Pentium G4400



ram: 4gb



Gpu:gtx 750 2gb



hd:500 gb



Táp:Be Quiet Pure Power 10 450 w



ilyen játékokra gondoltam pl: fortnite,lol,Realm Royale,Paladins,Battlerite,Rocket League.



(Irjátok le hogy mi tul gyenge ezek hez a játékok hoz és mek nem mene rajta a választ elöre is köszönöm )



#Ez menyire jo pc kiseb játkokhoz?
2018. szept. 2. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Battlerite és a Rocket League biztos elmegy, a többi játék gépigényét már nézd meg te.
2018. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:

Csak, hogy ne gondold, hogy nem foglalkoztunk veled, két napja már feltetted ezt a kérdést ugyanezekkel a szavakkal https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

A 4 GB alkalmanként kevés lehet. Ha van pénzed videókártya fejlesztésre, azt tovább tudod vinni másik gépre, úgyhogy nem pénzkidobás. Ezeket a játékokat nem próbáltam végig egytől-egyig, úgyhogy nem ismerem. Videón ránéztem máskor. Beírod a keresőbe (nem itt) a processzor -videókártya kombinációt és videókra szűkíted, máris megbizonyosodhatsz, mennyire működőképes.

2018. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!