Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fekete képet (vagyis semmit...

Fekete képet (vagyis semmit se) mutat a monitor. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Új gép. Tegnap még oké volt. Az élességgel voltak bajok, azt beállítottuk (vmi Nvidia menüben, nem a Win10 gépházban). Működött rendesen. A felbontáshoz nem nyúltunk az az ajánlott értéken volt: 1280*1024.

Ma amikor bekapcsoltam a gépet az rendesen elindult. A kijelzőn megjelent az Asus logo, meg a felirat, hogy mit nyomkodjak ha a BIOS-szal akarok valamit csinálni. Majd új kép jött, Asus logo és alatta egy karika forgott egy picit, mintha valamit töltene. És egyszercsak elsötétült a kép. De a monitor megy elvben, rendesen zölden világít. Ha a monitor menüjét előhívom, akkor ott látom a felbontást (de állítani nem lehet rajta): 1024*768 60 Hz. Ez furi kicsit mert a tegnapi beállítás elvben 1280*1024 75 Hz volt.

Mi lehet a probléma, hogyan javíthatom meg?



2018. szept. 7. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Frissítés:

Kihúztam a monitor a PC-ből, újra bedugtam - most megy. (Pedig nem tűnt kilazultnak).

A felbontás visszaállt 1280*1024 75HZ-re.


Ettől függetlenül ha valakinek van tippje, tanácsa, hogy mi lehetett ez a zavar azt szívesen meghallgatnám!

2018. szept. 7. 15:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hdmi, akkor azt sokan nyomják be finomkodva, pedig ott lehet ösztönből, még benyálazni se kell.
2018. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!