Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

A gépem reggel óta nem ad képet?

Annyi bajom lenne, hogy tegnap este kikapcsoltam a gépemet, most reggel bekapcsoltam, kép van, ventik pörögnek, de kép nincs :(

Másik táppal is ezt csinálja... próbáltam már mindent... billentyűzet sem világít és az egér sem... valaki segítsen!!!

2018. szept. 9. 13:46  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nincs kép bocsánat az elírásért

# 1/4Időpont 2018. szept. 9. 14:31 Privát üzenet
Hdd led mit mutat?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. szept. 9. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem a hdd a baj :) másik lappal jó :D egyébként zölden pislog mindig is ilyen volt

# 3/4Időpont 2018. szept. 9. 17:22 Privát üzenet
Tehát beindul a rendszer a hdd led szerint, de se kép, se billentyűzet, se egér, de nem a táp a baj. Marad az alaplap, és ha nem kimondottan jó táp, akkor könnyen lehet, hogy az intézte el, örülhetsz, ha csak a lapot.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. szept. 9. 18:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Win 10em van, reggel nagyban filmezgettem, este bekapcsoltam a gépet, nem indult a film, akkor láttam hogy nincs meg a 'D' partició, nem töröltem vagy ilyesmi. Ezt hogy tudom...
Bekapcsoltam ma reggel a gépet és még el se indult de már le is állt, és azóta nem kapcsol be. Mi lehet a probléma? Meg lehet esetleg itthon gyorsan oldani?
Ma reggel bekapcsoltam a gépet és a TV felbontása 640x480-ra állítódott és nem lehet visszaállítani, az eszköz nevénél sem a Samsung TV-t írja, hanem azt, hogy valami Generic...
Miért nincs kép? Reggel bekapcsoltam a gépemet és nem ad képet. Este még semmi baja nem volt. A monitor ki-bekapcsolás után megjeleníti a logót majd a "nem érzékel jelet" feliratot.
Ha a tápot minden este lekapcsolom és reggel fel, az tehet-e bármi kárt a számítógépben?
Tisztelt forumozók! Van egy 12 magos 32 gigás gépem addig kitűnően működött . Másnap reggel bekapcsoltam a ventilátorok működnek elöl a gépen vilog a led, de nem jön be semmi...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!