Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy számítógépet szeretnék...

Egy számítógépet szeretnék összerakni, de nem sikerül normálisan. ?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a gépet néztem ki,a tápot megváltoztattam, de sokkal drágábban jött ki, mint amilyen az ára. az iponnál építettem volna meg, ott drágább lett volna, a pcx-nél viszont 172k-ból kijött, csak hozzátette azt a rohadt áfát, amivel már 220k lett. Nemtudom mit csináljak, rendeljem meg a belinkeltet, vagy menjek el egy boltba, ahol talán szintén ráraknak hasznot, és drágább lesz, vagy mit?

amúgy ennek a computer imperiumnak utánaolvastam, és itt a gyakorin nem sok jót mondanak róla.



2018. szept. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
PCX elég jó árakkal dolgozik. Ha tudsz nagykerből venni, akkor lehet olcsóbb, egyébként max 1-2 ezret tudsz spórolni más bolttal.
2018. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most változtattam meg a procit, i5 8400- ról i3 8100 -ra, és 199k áfával
2018. szept. 11. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a 220k jobb táppal még mindig olcsóbb mint a 240k sz*r táppal az imperiumtól. Az áfát meg sehol sem fogod leküzdeni.


Mi a problémád? Miért vennéd meg az ő drágábbjukat amiről te is tudod, hogy a meg nem nevezett alkatrészek iszonyatosak náluk.

2018. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a pénzkeretem csak 200k. viszont lenne mégyegy kérdésem. most a pcx-en amit összeállítottam konfigot, 199k pontosan, csak i3 8100-as van benne, és nemtudom hogy játék szempontjából mennyire számít az, hogyha egy i5 8400-as van benne. ez lenne egy újabb kérdés.
2018. szept. 11. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
1050ti mellé bőven elég az i3 8100.
2018. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!