Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem (win10) egyre furább...

FamiR kérdése:

A gépem (win10) egyre furább dolgokat csinál. Vírusirtót futtattam, de nem talált semmit. Ettől függetlenül lehet hogy bekaptam egy vírust? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 5-6 napja akármilyen játékkal próbálok játszani (valamelyiknél 4 percenként,valahol random) tálcára teszi a windows (nem,nem nyomok windows gombot,mert ha gamepadot használok,akkor is ezt csinálja).Állítólag az office egy programja csinálhatja ezt, de nálam az nem futott. Majd 2-3 nappal ezelőtt már a futó alkalmazások is eltűnnek néha(a tálcáról is eltűnnek, viszont feladatkezelőben látszik hogy futnak).Pl vlc-vel nézek egy filmet és hirtelen eltűnik a vlc(a tálcáról is),de a film hangját még hallom.Plusz legtöbb esetben ezután teljesen szürke lesz a kép de restart megoldja a problémát(ilyenkor win gombbal megtudom nyitni a start menüt).

2018. szept. 12. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
sfc /scannow-ot is futtattam, nem talált problémát
2018. szept. 12. 18:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ez alapján nem egy vírusra gondolnék. Sokkal valószínűbbnek tartanék valamilyen memória és/vagy videokártya hibát. Windowson alapból fent van a Windows Memory Diagnostic. Ajánlom lefuttatni.
2018. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!Memóriával úgy tűnik nincs gond, a videókártya meg rendesen futtatja a játékokat,ha azzal lenne probléma nem csak tálcára tenné a játékot,hanem össze is omlana (szerintem).
2018. szept. 14. 11:49
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
A Windows10 vírusok nélkül is okozhat gyakran bugokat,hibákat,lefagyásokat.Sajnos nem kiforrott rendszer még mindig.
2018. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!