Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a gépről mi a véleményet...

Erről a gépről mi a véleményetek? Jó lesz így? Játékra kéne elsősorban.

Figyelt kérdés

A pcx-en le van akciózva és nagyon szimpatikusnak találtam. Így képzeltem el a gépet:


Zalman z1 neo


FSP 600W Hyper 600


AMD Ryzen 5 2600 YD2600BBAFBOX processzor


Gigabyte GA-AB350-Gaming 3


Kingston 8GB 2933MHz DDR4 HyperX


Asus RX570 4GB GDDR5 Expedition EX-RX570-O4G videokártya


Samsung 250GB 860 EVO MZ-76E250B/EU


Seagate 1TB SATA3 64MB


Cooler Master Hyper TX3I RR-TX3E


Véleményeket,tanácsokat szívesen fogadok. Ez kb 260 körül van és nem nagyon van rá több keret.


Ha van valami jobb variáció akkor hallgatom de a keret ennyi max 270 de az a vége!



2018. szept. 14. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Van jobb variáció, például ez:

[link]

2018. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Megnézem...
2018. szept. 14. 18:12
 3/5 A kérdező kommentje:
A 400w-os táp nem lesz kevés?
2018. szept. 14. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A ryzen hűtők azok elég jók, szépen teszik a dolgukat és felesleges venni hozzá szerintem most.

(max majd később, vagy ha akarsz venni akkor egy pure rock slim is elegendő hozzá, ugye a gyárinál halkabb lesz, de a gyári sem annyira hangos).


Amit belinkelt az első, annak jobb az alaplapja én is azzal venném, bár nekem ez szimpibb (Asus PRIME B450-PLUS alaplap) de drágább is. Amit belinkelt az a táp elegendő hozzá, de ha félsz, akkor itt van ez:

FSP 500W Hyper M tápegység ez is jó táp, de amit te beleraktál az is jó, bár az a 600 W az túlzás.

Jobb lenne ha 16 giga memória menne bele, ahogy az első összerakta.

(inkább most vegyél 16 gigát kit-ben mint később veszel egy külön 8 gigásat még, mert nem fognak feltétlenül harmonikusan együtt működni, jobb így a kitt)


Amit te beraktál samu ssd, az egy kiváló ssd, nekem a kezdetektől van ilyen, és már rápörgettem jó pár 10 terányi adatot, és jól működik, de ezt utólag is tudsz venni, így bőven elegendő az az ssd amit berakott az első.

Persze megemlítem, hogy ennek van egy testvére ez a neve:

Kingston 240GB SSDNow UV500 SATA3 SUV500/240G SSD meghajtó

ez tovább bírja majd az írást, viszont drágább is 5 ezer forinttal (persze több is a garancia rajta-60 hónap, de ezt is tudsz majd később venni ha úgy van, csak bátorítlak rá, nekem mindkettőből van és a jelentős különbség a drágábbal ugye az írási sebesség még, ami jobb 350 vs 500 MB/s).


A seagate vinyó is jó, nem kell más, max majd idővel veszel egy nagyobbat ha kell a tárhely.



Ha pcx-ről veszel akkor számolj az összeghez 5-6 ezer forint pluszt a cseregaranciákra (ha igénybe akarod venni), illetve kb ma kell megrendelned a gépet, mert a rendszerük az deviza függő, és hamar kifuthatja magát, megnövelve az árakat.

Ugye most tényleg minden elég jó árban van, sokat spórolhatsz most (amúgy ügyesen és okosan is rakják a gépeket össze, ha ezt is beleakarod számolni összegként).

2018. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a részletes választ ,sokat segítettetek!
2018. szept. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!