Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ilyen laptopot venni?...

Megéri ilyen laptopot venni? Tök olcsó és jó a konfig! Átverés?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Pld De kitudja mit kapok a csomagba? vagy azért azt küldik amit leírnak és mutatnak?



2018. szept. 20. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Átverés... kérdezd meg, hogy átveheted-e személyesen.
2018. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ezek cégesek és írják hogy személyes átvétel van csak messze van és én futárral akarom kihozatni csak nem basznak át. :(
2018. szept. 20. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem "jó" konfig, csak tele van tolva marketingszöveggel.

Annyit ér, amennyiért adják.

2018. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha szerinted "csak nem bsznak át" akkor mi a kérdésed? Annyiért amennyiért adják, jó üzletnek tűnik.


De én jófogáson sosem vennék számítógépet anélkül, hogy személyesen megnézném.

2018. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kapod amit írnak. Csak ahogy írták, nyomják a sódert.

Lehet hogy újonnan 5 éve félmillió volt de jelenleg a benne ketyegő "bivalyerős proci" ára kemény 10.000Ft! Régen volt ez a gép erős, most már átlag alatti...

2018. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 2. gép újonnan 6 éve!!! volt 300.000Ft. A számítástechnikában 6 év egy örökkévalóság. ez a gép ma már annyit ér amennyiért adják, semmi nincs benne amitől hanyatt kéne vágódni!
2018. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa, ezeknek ennyi a használt értékük. Amit a leírásban nyomatnak, az meg totál bullshit.
2018. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindig meglep, hogy egyesek milyen hosszú szöveget képesek írni nulla hasznos infóval, én az ilyentől nem vásárélnék, ahogy a piacon sem vásárolok olyantól, aki rám akarja eröltetni az árút.

Nagyon sok bivaly erős, brutális erejű, csúcs és csúcs gamer gépet árul tiszta nevetséges az egész.

Egy olcsó Radeon HD7470el szerelt gépet gamernek nevez :D

2018. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Ez valahonnan kikopizott szöveg.


Ez egyébként egy nagyon jó laptop, én simán megvenném, mert pont jó arra, amire használnám. De ennyit nem adnék érte.

2018. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"alapvetően a laptop a nagy sikerű, tartósságáról híres Dell Latitude sorozat újabb tagja a 4 szálas 32000 Mhz es Intel I5 processzorának köszönhetően sok asztali számítógépet megszégyenítő teljesítményre képes."


Mondjuk a 32 GHz az elég jó teljesítmény, az a processzor önmagában többet ér, mint amennyiért a két laptopot adják. :)

2018. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!